ترمیم بینی عمل شده

ترمیم بینی عمل شده

برخی  افراد از جراحی بینی خود رضایت ندارند ،این افراد با جراحی بینی ثانویه تصمیم به برطرف کردن نقایص باقی مانده از جراحی بینی اولیه خود هستند . افرادی که تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود دارند ،انتظارات بالایی از  جراحی بینی دارند .

گاهی دیده شده است که به دلیل انتخاب نادرست جراح بینی  و عدم مراقبت فرد بعد از جراحی بینی دفورمیته ها و بد شکلی هایی در بینی  فرد ایجاد  می شود . اما در برخی موارد نیز فرد هیچ گونه ایرادی در بینی  خود ندارد  و تنها به دلیل انتظارات  بیش از اندازه از جراحی بینی اولیه خود  تصمیم به جراحی ترمیمی بینی می گیرند . این افراد  کاندید مناسبی برای  جراحی بینی  نیستند ،دکتر مجید عبدل زاده بهترین جراح بینی درتهران با این  بیماران مشاورات لازم را انجام می دهند تا از علایق و خواسته های آن ها از جراحی بینی آگاه شوند .

ترمیم-بینی-عمل-شده

برای جراحی ترمیمی بینی  نکته مهمی  که وجود دارد این است که با کمک جراحی  بینی  ثانویه و  یاترمیم تا چه حد می توانیم رضایت بیمار را از جراحی بینی به دست آوریم .

برای پاسخ به این نکته باید مسائل مختلفی را در نظر بگیریم .  برخی از افراد به دلیل نوع بینی که دارند نیاز است تا مدت زمان بیشتری را برای دیدن نتیجه کار تحمل کنند ،این افراد جراحی بینی گوشتی انجام می دهند و از آنجایی که در طی جراحی بینی گوشتی نیاز به تقویت غضروف می باشد ،تورم و کبودی بعد از گذشت مدت زمان طولانی تری از بین می رود  ،حداقل  برای تصمیم در رابطه با  جراحی ترمیمی  بینی نیاز به گذشت یک سال از جراحی بینی می باشد .

این افراد بیشتر به دلیل  قضاوت  زود  در رابطه با جراحی بینی  خود و یا تمایل به کوچک شدن بیش از اندازه بینی   ،نیاز به جراحی ترمیمی بینی می گیرند . بهتر است قبل از اقدام  به جراحی بینی با جراح بینی خود مشاورات لازم را انجام دهید تا آن ها دید شما را در رابطه با جرااحی بینی  ،نوع بینی در هر فرد و روش متناسب برای جراحی بینی باز کنند .

مهم نیست بینی  شما از  نوع استخوانی و گوشتی  است ،نکته مهم و حائز اهمیت در این است که بینی متناسب با صورت و چهره شما فنتیجه حاصل از جراحی بینی  باشد .

افرادی که در طی جراحی بینی اولیه خود بد شکلی هایی  ایجاد شده  است  ،دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران  به صورت اضطراری  اقدام به بر طرف کردن نواقص ایجاد شده در بینی می کنند .

بهترین جراح بینی گوشتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *