لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن

لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های نوینی به منظور لاغری و تناسب اندام به وجود آمده است. یکی از این متد ها لیپوماتیک و لاغری با استفاده از به روز ترین دستگاه های دنیاست. این روش معمولاً برای بیمارانی تجویز می گردد که بدن آن ها پاسخی در مقابل رژیم های غذایی و ورزش منظم  نشان نداده است.

لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن

لیپوماتیک بهتر است یا لیپوساکشن

در گذر تاریخ، انسان همواره به دنبال سهل کردن اعمال خود بوده و هست. در موضوع پیکر تراشی و تناسب اندام با توجه به حاذق بودن پزشکان ایرانی در این رابطه، یکی از بهترین راهکار ها برای رسیدن به اندام ایده آل لیپوماتیک است. بیش تر بیمارانی که به  این منظور به پزشکان مراجعه می کنند، دارای سابقه اضافه وزن بوده و در بدن خود دارای توده هایی از چربی هستند که طی سالیان متمادی و با گذشتن چندین سال پدید آمده اند. این توده ها معمولاً در نواحی خاصی همچون شکم، باسن، ران و پهلو ها بروز می کنند. این سلولیت ها و چربی ها به راحتی قابل برطرف شدن نیستند. بنابر این یکی از روش های استاندارد و بدون عارضه، برداشتن این چربی ها توسط لیپوماتیک است. سیر طرفداران این روش در سطح دنیا رو به پیشرفت است و همه روزه به تعداد افرادی که به این روش اعتماد می کنند افزوده می شود.

در موضوع پیکر تراشی و تناسب اندام با توجه به حاذق بودن پزشکان ایرانی در این رابطه، یکی از بهترین راهکار ها برای رسیدن به اندام ایده آل لیپوماتیک است. جهت دریافت مشاوره از دکتر نصیری با شماره ۲۲۵۵۹۰۲۴ تماس حاصل نمایید .

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن

روش ساکشن معمولی از قدیمی ترین متد های پیکر تراشی در دنیا است. در این روش توده های چربی به وسیله دستگاهی که به داخل بدن بیمار وارد می شود، به بیرون کشیده می شود. این دستگاه که کار مکیدن توده ها را انجام می دهد ساکشن نام دارد و به دستگاهی  که تولید فشار منفی می کند متصل است.

تفاوت لیپولیزر و لیپوماتیک

با بهبود روش های لاغری، متد هایی پا به عرصه وجود گذاشتند و با بهبود روش های پیشین ابتدا لیپو لیزر و سپس لیپو ماتیک به وجود آمد.

در روش لیپولیزر پس به وجود آوردن چند سوراخ ظریف وسیله ای با قطر بسیار کم درون بافت بدن شده و به درون بافت چربی رسوخ  می کند و با تاباندن این اشعه به توده های چربی آنها را از حالت جامد به مایع تبدیل می کند. پس از آن با ساکشن خیلی خفیف این چربی های مذاب از زیر پوست به بیرون کشیده می شود.

روش لیپوماتیک هم مانند روش پیشین در نقاطی که سوراخ هایی به وجود آمده، وسیله ای به شکل آندوسکوپ وارد عمق چربی می شود و با رسیدن به عمق مناسبی از پوست به کمک امواج در جهات مختلف و با ویبریشن و لرزش، چربی ها را به حالت مذاب در می آورد. پس از آن مکش ضعیفی به بیرون کشیدن چربی ها کمک می کند.

 بعد از لیپوماتیک

در صورتی که پوست بیمار پیش از عمل لیپوماتیک دچار کشیدگی بر اثر عواملی همچون بارداری و غیره نشده باشد، پس از عمل نیز به موجب اشعه اولترا سونیک که به بدن وارد می شود، پوست دچار  کشیده می گردد. علت این امر تحریک کلاژن پوست توسط لیزرمی باشد.

مطالب مرتبط با این مقاله:

لیپوماتیک شکم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *