پروتز سینه

پروتز سینه یکی از روش های برجسته سازی سینه ها و یا افزایش سایز سینه ها است ، در واقع پروتز سینه یکی از روش های جراحی سینه است که می تواند به اندام شما زیبایی خاصی را بدهد و یا بانوانی که در اثر بیماری های خاص نظیر سرطان سینه های خود را از دست داده اند با استفاده از پروتز سینه ، مجدد این زیبایی را به اندام خود بازگردانند .

پروتز سینه

هدف از انجام پروتز سینه :

 • بهبود شکل سینه
 • افزایش سایز سینه
 • برطرف کردن عدم تقارن سینه ها

چه اشخاصی کاندید مناسبی برای پروتز سینه هستند ؟

 • اشخاصی که خواهان سینه های بزرگ هستند در حالی که سایز سینه های آنها کوچک می باشد .
 • اشخاصی که اختلاف شکل و اختلاف سایز در سینه آنها وجود دارد
 • اشخاصی که در اثر کاهش وزن و یا شیردهی سایز سینه های آنها کوچک ویا شل شده است .

چه اشخاصی  کاندید مناسب پروتز سینه نمی باشند ؟

 • اشخاصی که بیماری های جدی داخلی دارند.
 • اشخاصی که انتظارات غیرواقع بینانه از جراحی دارند.
 • اشخاصی که سرطان پستان شدید دارند و یا سابقه فامیلی سرطان پستان شدید دارند .

آیا برای بزرگ کردن سینه محدودیت سنی وجود دارد ؟

برای پروتز سینه محدودیت سنی خاصی وجود ندارد ، اما توصیه می شود که در سنین بالایی 60 سال این جراحی انجام نشود ، بهترین سن انجام پروتز سینه سن 20 تا 40 سالگی می باشد ، اما بانوان پس از سن یائسگی نیز می توانند پروتز سینه و بزرگ کردن سینه را انجام دهند .

به طور کلی دو نوع پروتز سینه داریم :

 • پروتز نمکی
 • پروتز سیلیکونی

تعویض پروتز سینه

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پروتز سینه بهتر است به دکتر کامران بابایی در اهواز مراجعه نمایید. تلفن تماس ایشان09101135759  در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

امروزه اکثر خانم ها در پی داشتن سینه هایی با فرم دهی جذاب و برجستگی زیبا می باشند که برای این منظور به جراحی های زیادی روی می آورند اما یکی از جراحی های بی خطر به منظور بر جسته و بزرگ کردن سینه، پروتز سینه می باشد که اغلب زنان جوان طرفدار این روش می باشند. بسیاری از متقاضیانی که خواهان پروتز سینه  می باشند، در جهت دانستن به تعویض پروتز یا دائمی بودن آن نیاز به اطلاع کسب نمودن هستند.

تعویض-پروتز-سینه

اما نظر سازنده شرکت پروتز سینه بر این می باشد که 10 سال یک بار باید پروتز سینه تعویض شوند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک که پروتز سینه برای بیماران قرار داده اند را فالوآپ می کنند و افرادی که به مدت 10 سال پروتز سینه قرار داده اند را با انجام سونوگرافی یا ام آز آی را در آن ها را انجام می دهند. با اعمال نمودن سونوگرافی یا ام آر ای مشخص می شود که پروتز دچار صدمه و آسیب شده است یا خیر؟ چنانچه نیاز به تعویض پیدا کرده باشند فوق تخصص جراحی پلاستیک با احتیاط اقدام به تعویض پروتز سینه خواهد نمود. با تعویض توانایی قرار دادن پروتز به مدت طولانی وجود خواهد داشت. باید گفت که تعویض پروتز سینه بعد از 10 سال عمل پیچیده و مشکلی نمی باشد و چنانچه به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و حاذق مراجعه نموده باشد، نتایج می تواند موفقیت آمیز و ایده آل کسب شود. این پروسه زمان بر نمی باشد و در یک جلسه به مدت 15 دقیقه قابل اجرا می باشد که متقاضی بعد از تعویض توانایی پرداختن به امور جاری و فعالیت های روزمره را دارد و نیاز به استراحت و بستری شدن نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *